data aktualizacji: 13-12-2017, 08:57

Jakie są rodzaje szafek kuchennych


tagi: szafki kuchenne z płyt mdf, drewniane szfaki kuchenne, rodzaje szafek kuchennych, szafki z drewna, szafki wiszące, szafki stojące, zabudowa wysoka, zabudowa niska, szafki narożne, meble na wymiar, gotowe zestawy mebli,

wyświetleń: 4271Jakie są rodzaje szafek kuchennych


Na rynku dostępnych jest wiele modeli i styli szafek kuchennych. Generalnie szafki możemy podzielić pod kątem materiału, z którego są wykonane na szafki drewniane lub z płyty mdf z okleiną (błyszczące lub matowe), rodzaju montażu i przeznaczenia - szafki wiszące lub stojące (na nóżkach lub bez), proste lub narożne, z półkami lub z szufladami, dzielone lub jednolite, otwierane do góry lub na bok.

Wybierając szerokość możemy zdecydować się na standardowe wymiary lub dobrać dowolne inne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zabudować każdy rodzaj przestrzeni. Najbardziej popularne korpusy mają szerokość 15, 30, 45, 60, 80, 90 cm. Oprócz szerokości wybieramy jeszcze rodzaj zabudowy, która może być wysoka lub niska. Na rynku są gotowe zestawy mebli kuchennych lub na zamówienie, pod zabudowę lub nie zabudowane.
 

autor: franek103
zdjecie: Luxum
Inne artykuły w dziale:


© Copyright 2012-2018 poradybudowlane.com.pl | powered by: introNet