dimplex

data aktualizacji: 19-04-2022, 07:07

ENGO Controls - nowa marka na rynku grzewczym


wyświetleń: 194ENGO Controls - nowa marka na rynku grzewczym


Wraz z początkiem 2022 roku do sektora grzewczego QL Controls weszła nowa marka, którą firma z chęcią dziś przedstawia. Chodzi tu o ENGO Controls – to odpowiedź na światowe trendy. Marka stawia na świadomość ekologiczną, otwiera się także na inne przyszłościowe technologie.

Nowatorskie urządzenia z oferty ENGO Controls są proste w obsłudze, a do tego nadążają za wciąż rosnącym tempem życia codziennego. Specjaliści marki uważnie analizują coraz to nowsze trendy w automatyce urządzeń chłodzących i grzewczych. Wiedzą zarówno o mocnych, jak i słabych stronach ogrzewnictwa. Znają potrzeby Klientów oraz problemy, z jakimi muszą się mierzyć w sezonie zimowym. Korzystając z tej wiedzy, są w stanie tworzyć urządzenia, najlepiej rozwiązujące te problemy. Technologia jest dla ludzi, nigdy odwrotnie – tak brzmi jedna z najważniejszych zasad ENGO Controls.

 

Skąd nazwa ENGO Controls?

 

Skrót ENGO nie został stworzony przypadkowo. Wręcz przeciwnie, zawiera przesłanie oraz wartości marki. Wszystkie cztery litery w ENGO mają za zadanie wprowadzenia nowej jakości.

E jak energooszczędność. Dzięki sterowaniu ogrzewaniem oszczędzamy energię. Jeżeli nie podejmiemy decyzji, zużyjemy tylko tyle ciepła, ile będziemy potrzebować. Efektem jest optymalnie ogrzany dom oraz niższe rachunki.

N jak nowoczesność. Marka korzysta tylko z nowoczesnych rozwiązań. Współpracuje z innymi technologiami przyszłości, ściślej mówiąc na znanej ogólnoświatowej platformie Tuya.

G jak gwarancja. Z troską o szczegóły technolodzy ENGO Controls stale kontrolują jakość produktów. Ich pewność potwierdza długi okres gwarancji – bez jakichkolwiek dopłat.

O jak odpowiedzialność za produkt i za środowisko. Klienci marki będą mieli zapewnione darmowe doradztwo przed i po zakupie. Działa ona proekologicznie, tworząc swoje systemy. Dzięki mniejszemu zużyciu energii pojawia się mniej zanieczyszczeń – ENGO Controls chroni zasoby naturalne.

 

Jakie produkty znajdują się w ofercie marki ENGO Controls?

 

Minimalizujące koszty ogrzewania i pomagające realnie odciążyć przyrodę. W asortymencie ENGO Controls znajdują się obecnie:
 

  • programowalne, przewodowe oraz bezprzewodowy regulatory temperatury
  • internetowe regulatory, działające przez Wi-Fi
  • siłownik termoelektryczny
  • no i oczywiście listwa centralna do sterowania podłogówką


Regularnie będzie jednak powiększana gama produktów o kolejne sterujące domowymi instalacjami funkcjonalne urządzenia.

 

ENGO Smart współpracuje z Tuya Smart

 

ENGO Smart, czyli aplikacja mobilna marki, oparta jest o popularny na całym świecie system sterowania domem Tuya Smart. Aplikacja posiada ogromną zaletę: uniwersalność – obsługuje wiele produktów wielu marek. Znaczy to, że urządzenie różnych producentów przyłączone do wspólnej sieci inteligentnego domu, można kontrolować przy pomocy tej samej aplikacji. Tuya Smart pozwala na sterowanie m.in. żarówkami, lampami, systemami grzewczymi, taśmami LED, roletami okiennymi, czujnikami alarmowymi, przełącznikami światła i prądu, bramami garażowymi etc. To naprawdę spore udogodnienie. Istnieje możliwość wyboru spomiędzy tysiąca rozmaitych propozycji, decydując o rodzaju i marce produktu, a następnie połączenia wszystkiego w sieć obsługiwaną przez jedną aplikację – ENGO Smart w systemie Tuya Smart.

 

Więcej korzyści z ENGO Controls

 

Reasumując, ENGO Controls wybiera: komfort użytkownika, oszczędność energii, ochronę środowiska, minimalne obciążenie przyrody. Co jeszcze zyskasz, przy wyborze tej marki?

  • Komfortowo ogrzane wnętrza
  • Bezproblemową obsługę sterowników
  • Wysoką jakość wykonania i niezawodność urządzeń sterujących
  • W standardzie 5 lat gwarancji na produkty
  • Wysoki standard wyposażenia wnętrz, za którym idzie wzrost wartości nieruchomości

 

Sterowanie ogrzewaniem poprawia samopoczucie

 

Wybór marki to nie tylko korzyści ekonomiczne i ekologiczne, bo ENGO Controls zapewnia więcej – dba o ludzi. Dom, który jest dobrze ogrzany, to dom zdrowszy i tańszy w utrzymaniu. Mieszkając w nim, mamy lepsze samopoczucie i zyskujemy większy komfort życia. Możemy tego nie zauważać, ale temperatura otoczenia wpływa na to, jak żyjemy na co dzień. Warunki termiczne, w których przebywamy, oddziałują na dobry nastrój, wypoczynek czy efektywność pracy. Dodatkowo prawidłowy mikroklimat domu wspiera układ krążenia, układ oddechowy, pobudza koncentrację i poprawia jakość snu. Zarówno przegrzanie, jak i wychłodzenie organizmu działa na niekorzyść naszego zdrowia. Sterowanie ogrzewaniem ma na celu wyeliminowanie tych negatywnych czynników z naszego życia. Efektywny system sterowania instalacją grzewczą staje się dlatego częścią bezpiecznej domowej atmosfery, a jak wiadomo, warto o nią zadbać.

ENGO Controls. Jedna decyzja, wiele korzyści

 

Dowiedz się więcej >>

 

Kontakt w sprawie produktów:

QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.ENGO Controls
tel. 32 700 74 53; 32 750 65 05 - wsparcie techniczne
www: www.engocontrols.com
 
adres:
ul. Rolna 4
43-262 Kobielice

system sterowania ogrzewaniem iT600 (wersje: bezprzewodowa, przewodowa, internetowa) » internetowy regulator temperatury seria iT500 » serie sterowania ogrzewaniem podłogowym: Expert NSB, Expert HTR, Expert » sterowniki pomp seria PC » regulatory temperatury seria Standard » regulator pogodowy WT100 » elementy systemu ogrzewania podłogowego: siłowniki termoelektryczne, rozdzielacze, itp. » akcesoria systemu ogrzewania

źródło: QL Controls
Inne artykuły w dziale:

© Copyright 2012-2022 poradybudowlane.com.pl | powered by: introNet