data aktualizacji: 18-05-2021, 08:26

Nowość od Tytan Professional nawet 3-krotnie przyspiesza pracę wykonawcy


wyświetleń: 2053Nowość od Tytan Professional nawet 3-krotnie przyspiesza pracę wykonawcy


Pianoklej do płyt G-K to jedna z nowości w ofercie producenta chemii budowlanej - firmy Selena. Jego innowacyjność stawia go w roli faworytów wśród rynkowych hitów tego roku. Największą zaletą produktu jest znaczące skrócenie czasu pracy fachowców, a cały proces aplikacji jest czysty i łatwy do wykonania. Na uwagę zasługuje także jego wydajność, która pozwala wykonać w 2 godziny czynności zajmujące standardowo nawet 6.

 

Profesjonalny, jednokomponentowy klej poliuretanowy jest przeznaczony do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, włóknisto-cementowych, cementowych, magnezowych i drewnopodobnych (OSB/3), do podłoży chłonnych i nie chłonnych.  Pianoklej do płyt G-K Tytan Professional jest niezwykle wygodny w nakładaniu, a dzięki jego użyciu, montaż staje dużo łatwiejszy, niż w przypadku wykorzystania innych produktów, dostępnych na rynku (jak np. kleje gipsowe).

 

Tytan Professional – produkty przyszłości do codziennego użytku

 

Selena – jako polski producent, bazujący na globalnych doświadczeniach po raz kolejny dostarcza innowacyjnej technologii, która ma usprawnić pracę wykonawców nie tylko w Polsce, ale też w kilkudziesięciu krajach świata, gdzie prowadzona jest sprzedaż produktów Tytan Professional. Unikalna technologia 3D CONTROL zastosowana w pianokleju do płyt G-K, umożliwia precyzyjną i wygodną aplikację. Dzięki temu wykonawcy zyskują komfort poziomowania i korygowania ustawienia płyty nawet do 5-6 minut. Pianoklej daje też możliwość przystawiania płyt do powierzchni o nierównościach  do 2 cm.

- Produkt pozwala na pełną kontrolę podczas przyklejania płyt gipsowo-kartonowych do rozmaitych podłoży, w tym płytek, lamperii itp. Jest niezwykle łatwy w stosowaniu, choć wymaga zmiany dotychczasowych nawyków, związanych z aplikacją. Nie jest już konieczne używanie siły podczas mocowania płyt, a sama praca wymaga jedynie delikatnej korekty i to bez ryzyka związanego ze zbyt wczesnym utwardzeniem się preparatu – mówi Robert Rodzik, doradca techniczny Seleny SA, odpowiedzialny za szkolenia wykonawców w całej Polsce.

 

Pianoklej do G-K: 3 razy szybszy od kleju gipsowego

 

Pianoklej do płyt G-K Tytan Professional jest trzy razy szybszy w stosowaniu, niż klej gipsowy i niemal natychmiast gotowy do użycia (bez konieczności wcześniejszego przygotowania produktu, jak w przypadku klejów gipsowych). Zaletą produktu Tytan Professional jest szybki chwyt początkowy, możliwość obróbki już po 30 minutach oraz doskonała przyczepność do większości materiałów. Pianoklej do G-K umożliwia pokrycie nawet do 10 m2 (czyli powierzchni równej 3 standardowym płytom G-K), a przy tym wykonawca pracuje bez pyłu i kurzu.

- Jako wykonawca doceniam czystą i zdecydowanie wygodniejszą pracę z produktem. Podczas stosowania pianokleju wystarczy tylko pistolet i czyścik, unikamy też noszenia ciężkich worków z klejem gipsowym oraz zbędnych kosztów transportu – powiedział Mariusz Kulczyk, pracujący na licznych inwestycjach w Polsce.

W porównaniu do tradycyjnych zapraw klejowych pianoklej do G-K Tytan Professional wykazuje 2-razy większą wydajność, dzięki czemu znacząco wpływa na obniżenie kosztów inwestycji. Mimo, iż cena na półce w porównaniu z kosztem zakupu kleju gipsowego wydaje się wyższa, w końcowym rozrachunku pozwala na wymierne oszczędności.

Selena jako producent nowoczesnej chemii budowlanej stale dąży do wprowadzania innowacyjnych produktów, które zastąpią tradycyjne rozwiązania, a przy tym spełnią wysokie wymogi jakościowe, techniczne czy prośrodowiskowe, a przy tym zapewnią wykonawcy szybką i komfortową pracę.

 

Selena SA
ul. Wyścigowa 56E
53-012 Wrocław
tel. + 48 71 78 38 301
www: www.selena.com/pl/ ; www.tytan.pl

źródło: Selena


Inne artykuły w dziale:

© Copyright 2012-2023 poradybudowlane.com.pl | powered by: introNet