data aktualizacji: 28-12-2021, 13:53

Poradnik Remontowy Knauf - nowy cykl filmów instruktażowych DIY


wyświetleń: 3903Poradnik Remontowy Knauf - nowy cykl filmów instruktażowych DIY


Drobne remonty i naprawy można wykonać samodzielnie. Knauf przygotował „Poradnik Remontowy” - filmowe porady i instrukcje dla majsterkowiczów, w którym krok po kroku dowiesz się jak samodzielnie przeprowadzić niewielki remont w domu.

 

Mały remont? Zrób to sam!

 

Instruktaże wideo prowadzi ekspert Knauf - Paweł Ruciński, szkoleniowiec. Przeprowadza pokazy z zakresu produktów firmy Knauf dla wykonawców oraz uczy specjalistów. W tym przypadku udowadnia, że mały remont w domu może zrobić każdy amator – wystarczy odrobina chęci i zaangażowania.

 

Instruktaże krok po kroku

 

„Poradnik Remontowy Knauf” to lekka, humorystyczna wersja filmowych instruktaży. Pokazują, że remont niekoniecznie musi być skomplikowany i pomagają zrozumieć fachowe określenia. Przedstawiają wszystkie etapy prac krok po kroku i podpowiadają od czego zacząć i jakie narzędzia są niezbędne. Tematyka filmów dopasowana jest do potrzeb i poziomu wiedzy klientów DIY. Z pewnością będą pomocne dla wszystkich majsterkowiczów, którzy chcą samodzielnie zmienić coś w swoim domu.

 

Zgłoś temat na nowy film

 

Stoisz przed wyzwaniem remontowym? Masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić? Napisz do Pawła i zadaj mu pytanie. Wyślij maila na adres poradnik@knauf.pl lub wypełnij formularz na stronie. Paweł odpowie na Twoje pytanie, a może nawet nakręci nowy tutorial z instruktażem.

 

Chcesz obejrzeć tutoriale?

 

Kliknij i odwiedź stronę internetową https://knauf.pl/aktualnosci/poradnik-remontowy oraz na kanał Knauf Budowa i Remont w serwisie You Tube.

źródło: Knauf


Inne artykuły w dziale:

© Copyright 2012-2023 poradybudowlane.com.pl | powered by: introNet