data aktualizacji: 23-11-2021, 06:23

Ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego


wyświetleń: 404Ruszyła kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego


Kolejna edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego ruszyła 27 września. Program ma na celu wyłonienie najlepszych deweloperów, inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych oraz firm budowlanych w kraju. Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 26 listopada.

 

Laureaci zostaną wyłonieniu w trzech kategoriach:

  • DEWELOPER ROKU 2021

  • INWESTYCJA ROKU 2021

 

  • FIRMA BUDOWALANA 2021

 


Laureaci programu to podmioty cieszące się renomą i zaufaniem wśród klientów, przedstawicieli branżowych i partnerów biznesowych. O ich wyjątkowości świadczą walory jakościowe, technologiczne, estetyczne i praktyczne. Brana jest pod uwagę także etyka prowadzenia biznesu.

Aby uzyskać wybrany tytuł uczestnicy projektu, muszą przejść proces certyfikacji i spełnić określone w nim standardy.

Laureatów tytułu Deweloper Roku oraz Firma Budowlana Roku charakteryzuje solidność i wysoka jakość zrealizowanych inwestycji. To firmy za sukcesem, których stoją wybitni specjaliści, w tym kadra zarządzająca umiejętnie dostosowująca ofertę do potrzeb i wymagań najbardziej wymagających Klientów. To przede wszystkim firmy bezpieczne, godne zaufania i polecenia.

Inwestycja Roku (mieszkaniowa i/lub komercyjna) to inwestycja wybudowana rzetelnie z zastosowaniem dobrej jakości materiałów. Charakteryzująca się wyjątkową architekturą, implementacją innowacyjnych, ale także praktycznych rozwiązań, zapewniająca komfort codziennego użytkowania.
 

Organizatorem programu jest Certyfikacja Krajowa

Certyfikacja Krajowa to instytucja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnego przedsiębiorcy, dla którego priorytetem jest budowanie silnej i wartościowej marki. To miejsce z ideą zrzeszania, wspomagania oraz intensywnej promocji selektywnie wybranych podmiotów w procesie certyfikacji.

Więcej informacji na stronie: https://certyfikacjakrajowa.org.pl

Certyfikacja Krajowa

ul. Jana Sebastiana Bacha 2
00-743 Warszawa
tel/fax. 22 858 92 37
adres strony: www.certyfikacjakrajowa.org.pl
email: biuro@certyfikacjakrajowa.org.pl

Logo certyfikacji krajowej
autor: daga
Inne artykuły w dziale:

© Copyright 2012-2022 poradybudowlane.com.pl | powered by: introNet