data aktualizacji: 28-01-2022, 10:31
    |     następna porada >>>

Wybierz kolory swojego domu! Darmowy program Knauf do projektowania elewacji


wyświetleń: 43472Wybierz kolory swojego domu! Darmowy program Knauf do projektowania elewacji


Nie możesz się zdecydować na kolory tynków na elewację Twojego domu? Z pewnością to trudna decyzja. Przeglądanie setek inspiracji w internecie nadal nie przekonuje, co na pewno się sprawdzi. Z pomocą przychodzi nowa aplikacja do projektowania elewacji - Knauf Strefa Koloru. Aplikacja umożliwia wirtualne pomalowanie fasady domu. Program pomoże podjąć decyzję, jakie kolory tynków wybrać z palety prawie 800 dostępnych w ofercie Knauf i jak je ze sobą zestawić. Dzięki aplikacji można sprawdzić, jak dom będzie wyglądał po otynkowaniu.

Aplikacja do projektowania elewacji

Program Knauf Strefa Koloru jest intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze. Nie wymaga instalacji - działa on-line jak standardowa strona internetowa na wszystkich urządzeniach – smartfonach, tabletach i komputerach. Korzystanie z niego jest bezpłatne i nie wymaga podawania danych osobowych.

Aplikacja

Wybierając kolory można korzystać z gotowych projektów lub dodać zdjęcie swojego domu. Program podpowie także, jaki rodzaj tynku wybrać, obliczy potrzebną ilość i wskaże najbliższy punkt sprzedaży. Przygotowaną wizualizację wraz z kompletem informacji należy zapisać na dysku komputera. To gotowa lista zakupowa, z którą możesz się udać prosto do hurtowni budowlanej.

Program umożliwia stworzenie różnych projektów dla porównania, a także wydrukowanie wizualizację wymarzonego domu lub przesłanie mailem do rodziny oraz znajomych, aby pomogli w podjęciu decyzji.

Wejdź do świata kolorów Knauf i zaprojektuj elewację swojego domu. Z aplikacją Knauf to proste jak nigdy wcześniej!

Aplikacja dostępna jest na stronie www.knauf.pl/strefa-koloru

źródło: Knauf


Inne artykuły w dziale:

© Copyright 2012-2024 poradybudowlane.com.pl | powered by: introNet