data aktualizacji: 27-01-2023, 09:45
    |     następna porada >>>

Szczelne i komfortowe poddasze z Vario® DoubleFit+ od ISOVER


wyświetleń: 1146Szczelne i komfortowe poddasze z Vario® DoubleFit+ od ISOVER


System aktywnej paroizolacji ISOVER Vario® Xtra wzbogacił nowy uszczelniacz Vario® DoubleFit+, zapewniający precyzyjny i szczelny montaż warstwy paroizolacyjnej np. na poddaszu.

Szczelność to warunek konieczny dla osiągnięcia odpowiedniej efektywności energetycznej oraz trwałości budynków z izolacją cieplną, a jej podstawą jest dobrze wykonana paroizolacja. Hamuje ona przenikanie powietrza i pary wodnej z wewnątrz na zewnątrz, dzięki czemu chroni dom przed stratami ciepła oraz zawilgoceniem przegrody.

Uszczelniacz Double Fit Isover

Ocieplenie poddasza wełnami szklanymi ISOVER z wykorzystaniem Systemu Vario® Xtra zapewni mieszkańcom energooszczędny i komfortowy dom – ciepły zimą, chłodny latem. Uszczelniacz Vario® DoubleFit+ zapewni szczelne połączenie folii z elementami konstrukcyjnymi budynku, przejściami instalacyjnymi itd. Wyróżnia go krótkotrwała odporność na zamarzanie do temp. -30°C, bardzo duża przyczepność, długotrwała elastyczność połączenia i brak rozpuszczalnika w składzie.

Vario Lato Zima

Vario® DoubleFit+ można stosować na powierzchniach murowanych, betonie, tynku, drewnie i metalu. Dzięki specjalnie przygotowanej końcówce kartusza aplikacja uszczelniacza jest łatwa i nie wymaga dodatkowych przygotowań, nie ma też efektu „uciekającej masy” po odłożeniu kartusza. Zastosowanie Vario® DoubleFit+ nie tylko ułatwi i przyśpieszy prace wykończeniowe, ale także będzie gwarantem solidnie wykonanej aktywnej paroizolacji poddasza. Produkt sygnowany jest znakiem EMICODE® EC PLUS, co świadczy o wysokiej jakości w zakresie zrównoważonych rozwiązań ekologicznych i zdrowego powietrza w pomieszczeniach.

Więcej: https://www.isover.pl/aktualnosci/nowosc-vario-doublefit-uszczelniacz-do-zadan-specjalnych-od-isover

 

Kontakt w sprawie produktów:

logo_isoverSaint-Gobain Construction Products Polska sp. z o.o.

ul. Okrężna 16
44-100 Gliwice
infolinia: 800 163 121
www: isover.pl| rigips.pl| pl.weber
Inne artykuły w dziale:

© Copyright 2012-2023 poradybudowlane.com.pl | powered by: introNet